اغلب اوقات، کارگران برای ایمنی در محل کار آمادگی لازم را ندارند – به خصوص در مورد استفاده از محافظ دست مناسب.

کارفرمایان و کارمندان باید در مورد اینکه چه نوع دستکش هایی بهترین محافظت را برای محیط زیست و کاربردهایی که در آن کار می کنند ارائه می کنند، آموزش ببینند.

کارگران همچنین باید بدانند که چگونه از دستکش ها به درستی استفاده و نگهداری کنند تا از بالاترین سطح حفاظت اطمینان حاصل کنند.

یکی از رایج ترین اشتباهاتی که در برنامه های حفاظت از دست مرتکب می شود، عدم وجود برنامه ایمنی است.

وزارت کنترل و پیشگیری از بیماری های ایالات متحده گزارش می دهد که در میان 3.8 میلیون آسیب ناشی از کار که هر ساله رخ می دهد، اکثریت آنها دست ها و انگشتان را درگیر می کنند.

پوشیدن تجهیزات حفاظتی نامناسب، به ویژه دستکش، نه تنها به درستی محافظت نمی کند، بلکه می تواند منجر به آسیب جدی شود. شرکت ها و کارکنان آنها نمی توانند هزینه های مالی یا از دست رفته بهره وری را که با آسیب های ناشی از کار مرتبط است، تحمل کنند.

کارگران اغلب با درک بسیار محدودی از اینکه چرا به محافظت از دست نیاز است یا حتی چگونه از خود محافظت کنند، مواجه هستند.

 دستکش اشتباه اغلب با کار اشتباه جفت می شود و حتی خطر بیشتری را ایجاد می کند. راه های ساده و موثری برای جلوگیری از چنین آسیب های ناشی از کار وجود دارد. 

دانستن اینکه کدام نوع دستکش کار می کند، ایمنی و بهره وری کارگران را تا حد زیادی افزایش می دهد.

ضروری است که کارفرمایان و کارمندان بدانند کدام دستکش برای وظایف آنها مناسب است. مشخصات صحیح هم برای مطابقت با مقررات و هم برای محافظت از کارگران در برابر آسیب مهم است.

 نوآوری در مواد و فناوری منجر به انتخاب روزافزون محصولات برای تقریباً هر هدفی شده است. اما با چنین تنوع گسترده ای از انتخاب ها، کدام دستکش برای این کار مناسب است؟

در محیط تولید، صدمات دست معمولاً ناشی از خطرات فیزیکی یا شیمیایی است. با استفاده از دستکش های مناسب عمومی یا خاص، بسیاری از آسیب ها تا حد زیادی قابل پیشگیری هستند. 

دستکش‌های تولید شده از الیاف و پلیمرهای پیشرفته در مقایسه با دستکش‌های پنبه‌ای، چرم یا نخ مصنوعی استاندارد، از بریدگی و پارگی محافظت می‌کنند. محافظت اضافی را می توان از طریق پوشش های مختلف اعمال شده روی دستکش فراهم کرد.

    1. An education in hand protection
    1. خاصیت و مضرات میگو
    2. مردی با استفاده از موزاییک توانست سلاح بسازد!
    3. کشف پارچه برزنتی که به وسیله آن می توان در هوا معلق ماند
    4. رشد مالی را در سال پیش روی شاهد خواهیم بود!